Powstał ok 2 lata temu. Zagrał już kilka ościennych koncertów m.in. tegoroczny, stalowowolski finał WOŚP, koncerty charytatywne i inne. Członkami kapeli jest młodzież w wieku 13 – 16 lat. W swoim repertuarze mamy już utwory autorskie. 

Utwór ” Moje miasto” mówi o Stalowej Woli. Jest jakby swego rodzaju hymnem dla miasta. W kilku słowach: Tu się urodziłem, tutaj żyję i mieszkam, tutaj kiedyś zostanę… Utwór ten był przedstawiany w TV i Radio Rzeszów, gdzie przez jakiś czas zajmował pierwsze miejsce na podk. scenie przebojów.

Jeśli chodzi o teledysk, to jest on naszym pierwszym – premierowym występem. Dzieciaki pierwszy raz przed kamerą. Proszę więc wziąć poprawkę na ich stres – mało ruchu scenicznego, mało uśmiechów 🙂 Następny obraz tj: ” Miłość i krew” wydaje się już lepszy scenicznie. ” Rycerz z głębin” jest gotowy – brak teledysku, “Zbuntowani” gotowy – brak teledysku, i 3 inne do których pandemia nie pozwala nam nakręcić obrazu 🙁 Mój 13 letni syn jest kompozytorem, utwory nagrywamy w domu posiadając własne Home studio “Oktawa” .

YT: https://www.youtube.com/watch?v=D6zLQm7zEGQ