grudzień, 2020

04gru18:0020:30Kurs online / Prawne aspekty w branży muzycznej / Produkcja #3

Szczegóły wydarzenia

Warsztaty menedżerskie dla artystów i zespołów muzycznych: Prawne aspekty w branży muzycznej: Produkcja – kurs online (III-część szkolenia)
➡️Już 4 grudnia, w piątek, spotkamy się na ZOOMie w formie online!⬅️

Fundacja The Polish Modern Music Institute – PMMI Krakow
razem z Academy of Music Business – Studia Muzyczne i Kancelaria Prawna Przybycień & Mioduszewski zapraszają Państwa na szkolenie online z cyklu Prawne aspekty branży muzycznej: Produkcja

✅ Kurs w prosty sposób omawia bardzo szczegółowe zagadnienia związane zabezpieczeniem interesów artysty w trakcie nagrywania utworu / albumu w studiu oraz podczas kręcenia teledysków.

✅ Dowiesz się jak zorganizować produkcję albumu lub utworu w studiu i jak zabezpieczyć swoje interesy poprzez umowy z muzykami, producentami, twórcami tekstów, a także poznasz prawne aspekty kręcenia teledysków – jak zorganizować, jakie umowy zawierać.
Kurs zawiera elementy teoretyczne jak i praktyczne poprzez omówienie problematyki z wykorzystaniem metody studium przypadku.
✅ Kurs obejmuje trzy spotkania dwugodzinne i stanowi jedną całość merytoryczną, zatem zapraszamy do udziału we wszystkich trzech warsztatach, co pozwoli uzyskać komplety pogląd na przytoczone powyżej zagadnienia.
✅Podczas trzeciego spotkania kursu dowiesz się:
📣 Umowa na produkcję muzyki z różnych punktów widzenia
📣 Różne modele umów na produkcję muzyki
📣 Organizacja i procedury współpracy w studiu i poza nim
📣 Występ gościnny – featuring
📣 Nabywanie praw do utworu muzycznego
📣Oznaczanie twórców, metryki utworów
📣 Postprodukcja, miks, mastering
📣Dodatkowe kwestie do uregulowania przy produkcji muzyki
📣Dalsze kroki: wydawanie muzyki
✅ WARSZTATY POPROWADZI:
Marcin Mioduszewski – radca prawny; wspólnik kancelarii Kancelaria Prawna Przybycień & Mioduszewski, a także of counsel w – Markiewicz & Sroczyński Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie.
Marcin Mioduszewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagielońskiego, gdzie ukończył także studia doktoranckie. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, w szczególności prawie autorskim, prawie ochrony konkurencji i konsumentów, a także w prawie telekomunikacyjnym oraz prawie pracy.
Od kilku lat prowadzi szkolenia i wykłady z obszaru prawa. W ramach konferencji i szkoleń dla branży wydawniczej, fonograficznej, filmowej i informatycznej prowadzi wykłady na temat prawa własności intelektualnej, prawa konkurencji, umów cywilnoprawnych oraz ochrony informacji.

✅ DLA KOGO? 16+
Kurs adresowanych do artystów, zespołów muzycznych, menedżerów i tour menedżerów, którego celem jest zapoznanie z przekrojem szczegółowych problemów związanych z wykonywaniem koncertów.
Zapraszamy uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, a także szkół teatralnych, studentów i absolwentów uczelni muzycznych zainteresowanych działaniem w branży muzycznej i koncertowej.
W szkoleniach mogą wziąć udział muzycy na poziomie zaawansowanym i średnio zaawansowanym oraz nieposiadający jeszcze doświadczenia w branży muzycznej.

✅ KIEDY?
→ 4 grudnia 2020 r. (piątek), w godz. 18 – 20.30
Szkolenie + Q&A z prowadzącym​

✅ GDZIE?
→ Spotkanie w formie online na platformie ZOOM

✅ Szczegółowy opis kolejnych spotkań niebawem.

✅ KOSZT UDZIAŁU:

→ kupując bilet na pojedyncze szkolenie kursu​:

1. Bilety w przedsprzedaży na 7 dni przed wydarzeniem – cena promocyjna 60 zł.,

2. Bilety w przedsprzedaży na 3 dni – 70 zł.,

3. Bilety po wyczerpaniu puli I i II oraz w dniu wydarzenia – 80 zł.

→ 𝐃𝐥𝐚 𝐒ł𝐮𝐜𝐡𝐚𝐜𝐳𝐲 𝐀𝐜𝐚𝐝𝐞𝐦𝐲 𝐨𝐟 𝐌𝐮𝐬𝐢𝐜 𝐁𝐮𝐬𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐔𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐤ó𝐰, 𝐤𝐭ó𝐫𝐳𝐲 𝐰𝐜𝐳𝐞ś𝐧𝐢𝐞𝐣 𝐣𝐮ż 𝐛𝐫𝐚𝐥𝐢 𝐮𝐝𝐳𝐢𝐚ł 𝐰 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐨𝐰𝐚𝐥𝐢ś𝐦𝐲 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐣𝐚𝐥𝐧ą 𝐨𝐟𝐞𝐫𝐭ę 𝐜𝐞𝐧𝐨𝐰ą – 50 zł (pojedyncze szkolenie) pula 4 bilety.
→ 𝐁𝐢𝐥𝐞𝐭𝐲 𝐰 𝐂𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐜𝐣𝐢 𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐨𝐝𝐥𝐞𝐠𝐚𝐣ą 𝐳𝐰𝐫𝐨𝐭𝐨𝐰𝐢 𝐚𝐥𝐞 𝐦𝐨ż𝐧𝐚 𝐰𝐲𝐦𝐢𝐞𝐧𝐢ć 𝐛𝐢𝐥𝐞𝐭 𝐧𝐚 𝐮𝐝𝐳𝐢𝐚ł 𝐰 𝐢𝐧𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡.
→ Udział w warsztatach zobowiązuje uczestnika do wcześniejszej rezerwacji miejsca, aby mieć pewność, zalecamy wcześniejsze wykupienie biletu.
→ Uwaga! certyfikat ukończenia kursu „Prawne aspekty projektów muzycznych” może być wystawiony wyłącznie dla uczestników wszystkich trzech spotkań kursu. W związku z przeniesieniem naszej działalności do sieci, Certyfikaty wystawiamy wyłącznie elektronicznie, na wskazany przez uczestnika adres e-mail.
→ Rejestracja na kurs prowadzona jest drogą elektroniczną.

✅ BILETY DO NABYCIA U ORGANIZATORA:
• Przedpłaty należy dokonać na rachunek bankowy fundacji, dane do przelewu: Fundacja The Polish Modern Music Institute
86 1020 2892 0000 5702 0725 3000 Kraków.
Tytułem: Prawne aspekty branży muzycznej: produkcja, [DATA SZKOLENIA] [NAZWISKO / PSEUDONIM]
• Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres e-mail: info@studiamuzyczne.pl, wówczas prześlemy Państwu bilet w formie elektronicznej oraz link na E-Warsztaty.
• on-line za pośrednictwem portalu sprzedaży biletów na EVENEA.PL → https://app.evenea.pl/event/szkolenie-prawo-autorskie-produkcja-04122020/

✅ PLATFORMA ZOOM
• Link oraz ID-kod na E-Warsztaty w ZOOM (link będzie przesłany na podany przez Państwa adres mailowy najpóźniej jeden dzień przed warsztatami).
• Logując się do platformy ZOOM w okienku należy wpisać dane umożliwiające identyfikację (imię i nazwisko / pseudonim – zgodnie z danymi wpisanymi w przelewie).

✅ Na życzenie wystawiamy fakturę.

✅ Podsumowanie:
→ Bilety w cenie promocji nie podlegają zwrotowi.
→ Pieniądze ze sprzedanych biletów będą przeznaczone na cele statutowe fundacji.
→ Regulamin wydarzenia jest pod linkiem: https://www.facebook.com/notes/studia-muzyczne/regulamin-fundacji-the-polish-modern-music/2596312987308076/

Kontakt z Organizatorem:
Fundacja The Polish Modern Music Institute
Tel. +48 576 008 818
E: INFO@STUDIAMUZYCZNE.PL

✅ Przypomnienie:
Skopiuj link tego wydarzenia i dodaj do swojego profilu na Facebooku lub do kalendarza.
Zaproś znajomych. Pomóż fanom widzieć, że bierzesz udział w szkoleniach online w Academy of Music Business.
I na koniec, pamiętaj, pilnuj terminu wydarzenia.

Do miłego zobaczenia!

#HASZTAGI
#academyofmusicbusiness #akademiabiznesumuzycznaego #songwriting #pisaniepiosenki #kompozycja #nowoczesnaedukacjamuzyczna #kurssongwriting

Prawne aspekty dla artystów i zespołów muzycznych
(Produkcja)
Marcin Mioduszewski, radca prawny

Więcej / mniej tekstu dla długiego opisu wydarzenia

Czas

(Piątek) 18:00 - 20:30

X