Nasza misja

"Nasza głowa – Twoje serce."

Wyobraź sobie świat muzyki jako miasto, bez prądu, energii i przewodnika. Mimo że istnieje, jest niedostępne i ciężko się po nim poruszać. To samo miasto z dostateczną ilością światła i doświadczonym przewodnikiem przemienia się w osiągalne, a nawet komfortowe środowisko. 

Wierzymy, że naszą misją jest dostarczanie właśnie tego światła i wskazówek, bazujących na wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu muzyki i w praktyce biznesu muzycznego.

Misję PMMI realizujemy poprzez:

  • Wspieranie wszelkich działań związanych z edukacją w zakresie muzyki popularnej w szkołach oraz promowanie i rozwój muzyki popularnej na wszystkich poziomach edukacji, zarówno w klasie szkolnej, jak i poza nią.
  • Promowanie rozwoju muzyki popularnej, programu kształcenia muzycznego, który koncentruje się na najpopularniejszych gatunkach muzycznych na świecie – POP, ROCK, JAZZ, R&B, RAP, SOUL, BLUES, ELECTRONIC DANCE, REGGAE, inne.
  • Popieramy reformę muzyczną w szkołach podstawowych, wdrożenie programu nowoczesnej edukacji muzycznej i nanotechnologii – MODERN BAND for KIDS – granie i tworzenie muzyki w szkołach.

CELE FUNDACJI

Naszymi głównymi celami są:

X