page-header

Praca w PMMI

Praca w PMMI

Zespół Fundacji The Polish Modern Music Institute to wyselekcjonowana kadra składająca się z ludzi z ogromną pasją i chętnych do wdrażania w życie nowych inicjatyw społecznych. 

Jesteśmy nie tylko specjalistami ale przede wszystkim kreatywnymi przyjaciółmi, którzy zmierzają w jednym kierunku i w tym samym rytmie – w rytmie muzyki. 

Wyróżnia nas innowacyjność i dalekowzroczne spojrzenie w przyszłość – skupiamy się na tym co tu i teraz ale w naszych głowach wszystkie wdrożone już inicjatywy mają szersze rozwinięcie w przyszłości. 

Stawiamy na efektywność, a nasza ścieżka do realizacji inicjatyw i projektów nie jest usłana różnymi – dołączając do naszego zespołu, musisz wiedzieć, że z nami czeka Cię wiele wyzwań ale nie martw się – jesteśmy w tym wszystkim razem! 

Tutaj znajdziesz informacje o możliwościach współpracy z naszym zespołem!

W karcie zgłoszeniowej należy określić na terenie jakiego miasta wykonujesz zadania z zakresu wolontariatu. 

Zgodnie z twoimi preferencjami, wskazanymi w karcie zgłoszeniowymi przydzielone zostaną Ci zadania. Nie martw się, wolontariat to elastyczny czas pracy, uda Ci się pogodzić obowiązki z przyjemnościami 🙂 

Po wykonaniu dziesięciu zadań na rzecz Fundacji PMMI otrzymasz tytuł honorowego wolontariusza PMMI – otrzymasz dyplom i zaświadczenie wraz z wykazem wykonanych przez Ciebie zadań. 

CV  wraz z klauzulą RODO należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@pmmi.org.pl .

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 576 008 818