page-header

PMMI Academy

Wspieramy pomysł tworzenia zespołów muzycznych w szkołach i nie tylko!

Modern band to nowy program kształcenia, który koncentruje się na najpopularniejszych gatunkach muzycznych na świecie: Blues, Jazz, Pop, Rock, Rap/Hip-Hop, R&B, Soul, Muzyka Elektroniczna.

Kurs obejmuje zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Przeprowadzimy Twojego dziecka etapami od podstaw teoretycznych, przez ćwiczenia do występów na scenie. Pomożemy uzyskać cenną wiedzę, a także doświadczenie i rozwiniemy umiejętności artystyczne!

Duży nacisk kładzie się na kompozycję, improwizację i nagrywanie. Dzieci regularnie nagrywają muzykę, a nawet tworzą filmy z nagraniem muzyki we własnym wykonaniu. Przeprowadzimy Cię etapami od podstaw teoretycznych, przez ćwiczenia do występów na scenie. Pomożemy Ci uzyskać cenną wiedzę, a także doświadczenie i rozwiniemy Twoje umiejętności!

Program może być realizowany w szkołach podstawowych, ośrodkach kultury oraz w ośrodkach opieki dziennej.

Zapytaj o PMMI Academy for Kids w swojej szkole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail i nr tel. (jeżeli został podany), podanych w powyższym formularzu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie.

Share this project