WARSZTATY AKTORSKIE

Fundacja The Polish Modern Music Institut wraz z Instytutem Kultury Willa Decjusza w Krakowie zapraszają Państwa na dwudniowe warsztaty mistrzowskie sztuki teatralnej, odbywające się w Willi Decjusza w dniach 03.03.2023 i 05.03.2023. Warsztaty opierać się będą na metodach i technikach teatru klasycznego i nowoczesnego, pantomimy, tańca, cyrku i psychologii praktycznej.

W ramach warsztatów każdy z Państwa będzie mógł sam zdecydować w jakiej roli i w jaki sposób chce się zaangażować w wydarzenie. Z pośród dostępnych opcji mogą Państwo wybrać rolę:

  • uczestnika warsztatu;
  • widza podczas występu finalnego (niedziela, 5.03.2023);
  • widza streamingu relacjonującego finałowy występ;
  • darczyńcy/fundatora, chcącego wesprzeć cel zbiórki charytatywnej prowadzonej w ramach warsztatów

Fundacja The Polish Modern Music Institut w ramach swojej działalności statutowej wspiera Ukrainę prowadząc zbiórkę na cele charytatywne. Dochód z zakupionych biletów zostanie w części przekazany na „Fundację Serhija Prytuli” oraz na pomoc najmłodszym ofiarom wojennego exodusu – ukraińskim dzieciom, które uciekając przed wojną, znalazły schronienie w Krakowie i Małopolsce.

Więcej informacji dostępnych pod linkiem: https://fb.me/e/2vqhlRkVM

Zachęcamy do dołączania do wydarzenia:

  1. Zapisy na warsztaty – https://forms.gle/UEH5tRrkDDfSWts89 

  2. Bilety – cegiełki można kupić za pośrednictwem portalu EVENEA: https://app.evenea.pl/event/warsztaty-aktorskie-dymitr-vovk/

Warsztaty objęte patronatem RADIO KRAKÓW

Share this project